İşbirlikleri

Drone Hizmetleri Firması ile başta İHA2 Uçuş eğitimleri olmak üzere İHA eğitim planlama ve düzenleme konusunda iş birliği yapılmaktadır.

FLYCAM AKADEMİ ile İHA-0 ve İHA-1 eğitimlerinin Türkiye genelinde uygulamalı şekilde verilmesi konusunda işbirliğimiz bulunmaktadır. Üniversitemiz tarafından görevlendirilen eğitmenler ile eğitimler düzenlenmekte ve eğitimin sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara sertifika verilmektedir. 

Açı Okulları ile Üniversitemiz arasında yapılan eğitim ve araştırmada işbirliği protokolü kapsamında, Açı okullarında yürütülen İHA dersleri, kulüp faaliyetleri ve kamp etkinliklerinin yanı sıra, eğitici eğitimi, sertifikalandırma, içerik oluşturma v.b birçok faaliyet merkezimizle birlikte yürütülmektedir.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız